“روز عالی برای علوم و انسانیت”: Pfizer می گوید واکسن COVID-19 بیش از 90٪ موثر است

محتوای مقاله ادامه داشت

ما عذرخواهی می کنیم ، اما بارگیری این فیلم ناموفق است.

https://www.youtube.com/watch؟v=CqEPKQW7bgY

Pfizer انتظار دارد مجوز گسترده واکسن را برای افراد 16 تا 85 ساله در ایالات متحده دریافت کند. برای انجام این کار ، به دو ماه اطلاعات ایمنی از حدود نیمی از 44000 شرکت کننده در مطالعه نیاز دارد ، که انتظار می رود اواخر این ماه باشد.

پس از اعلام این خبر ، شاخص MSCI در بازارهای سهام جهانی به بالاترین سطح رسید. سهام Pfizer در نیویورک 6٪ بیشتر نشان داده شد ، در حالی که سهام BioNTech در ایالات متحده 18٪ جهش داشت.

سهام سایر تولیدکنندگان واکسن COVID-19 که در مرحله نهایی آزمایش قرار دارند نیز با افزایش 0.5 درصدی AstraZeneca در لندن در حالی که جانسون و جانسون 2.6٪ در معاملات پیش از بازار و Moderna 1.8٪ جلوتر از زنگ آمریکا واکنش نشان دادند.

بیل گروبر ، یکی از برترین دانشمندان واکسن سازی Pfizer ، در مصاحبه ای گفت: “من نزدیک به وجد هستم.” “این یک روز عالی برای سلامت عمومی و این امکان است که همه ما را از شرایطی که اکنون در آن قرار داریم خارج کنیم.”

ما عذرخواهی می کنیم ، اما بارگیری این فیلم ناموفق است.

https://www.youtube.com/watch؟v=kb43tPScgPY

Pfizer و BioNTech قراردادی 1.95 میلیارد دلاری برای تحویل 100 میلیون دوز واکسن از ابتدای امسال با دولت آمریکا منعقد کرده اند. آنها همچنین با اتحادیه اروپا ، انگلیس ، کانادا و ژاپن به توافق نامه های توافق رسیده اند.

برای صرفه جویی در وقت ، شرکت ها تولید واکسن را قبل از اینکه بفهمند موثر است ، شروع کردند. آنها اکنون انتظار دارند که حداکثر 50 میلیون دوز تولید کنند یا این مقدار برای محافظت از 25 میلیون نفر در سال جاری کافی است.

دارچین کاسیا و سیلان
مطلب جدید پیشنهادی

فایزر گفت که انتظار دارد در سال 2021 تا 1.3 میلیارد دوز واکسن تولید کند.

این غول دارویی ایالات متحده گفت که تجزیه و تحلیل موقت پس از 94 شرکت کننده در آزمایش COVID-19 با بررسی اینکه چه تعداد از آنها واکسن را در مقابل دارونما دریافت کرده اند ، انجام شد.