تعمیر گوشی – موبایل کمک

لوپ دستگاهی از لحاظ ظاهری شبیه به میکروسکوپ و در دو نوع آنالوگ و دیجیتال است. به عنوان مثال برای تعمیرات سخت افزاری موبایل ها باید ابزارهایی نظیر گیره برد، شابلون موبایل، لوپ برای درشت نمایی قطعات، ست پیچ گوشتی، دستگاه آی سی بردار برای آی سی های غیر چسبی، دستگاه تراش آی سی های چسبی، روغن لحیم، پیچ گوشتی های چهارسو ریز، سیم و خمیر قلع، روغن فلکس، پنس، دستگاه یووی، توپ قلع، سیم قلع کش، قاب بازکن، سشوار صنعتی، سیم لاکی، قلع کش پمپی، چسب تاچ، چسب نسوز، خمیر سیلیکون، تیغ جراحی، تاچ کش، دستگاه اندازه گیری و تست قطعات(مولتی)، دستگاه مولد ولتاژ(منبع تغذیه)، تینر، هیتر، اسیلوسکوپ، دستگاه تعویض تاچ ال سی دی و غیره را استفاده کنید و برای تعمیرات نرم افزاری داشتن باکس های ایزی جیتگ، باکس زد تری، اختاپوس و باکس جی سی پرو برای فلش کردن و غیره لازم می باشد. این ابزار همچنین برای تعویض باتری و درب پشت هم استفاده میشود. همچنین سعی کنید نزدیک به مغازه ها و مراکز تعمیراتی پر مشتری و خوشنام که حوزه کاری آن ها مشابه شما است، مغازه نزنید، به خصوص اگر به تازگی وارد بازار کار تعمیرات موبایل شده اید.

خوشبختانه، وضعیت بازار کار شغل تعمیرات موبایل خیلی پر رونق و با قدرت و به کار خود ادامه میدهد و تاثیری از شرایط کرونا نگرفته است. متاسفانه به دلیل شرایط موجود و بیماری کرونا برای رعایت پروتکل ها، برگزاری کلاسهای حضوری بسیار پر ریسک است و ممکن است سلامت افراد را به خطر بیندازد به همین دلیل شرکت در کلاس های آنلاین عاقلانه ترین و بهترین رویکرد آموزشی میباشد که نه تنها دانش آموختگان از گرفتن بیماری مصون می مانند بلکه میتوانند با آرامش مباحث آموزشی خود را فرا بگیرند و از اهداف خود دور نشوند. برای ورود به شغل تعمیرات موبایل اولین هزینه ای که باید انجام دهید مبلغی می باشد که صرف شرکت در کلاسهای مجازی تعمیرات گوشی می شود پس از آن هزینه دیگری را برای خرید ابزار و وسایل مورد نیاز تعمیر موبایل باید پرداخت کنید تا اینجای کار هزینههایی که گفته شد لازم و ضروری است در ادامه با توجه به شرایطی که برای شغل خود در نظر می گیرید هزینه های متغیر و دلبخواهی را می توانید پرداخت کنید به عنوان مثال اگر شما بخواهید یک مغازه اجاره کنید باید مبلغ مورد نیاز برای این کار را کنار بگذارید در ادامه نکاتی وجود دارد که باید در خرید و اجاره مکان مورد نظرتان در نظر بگیرید: سعی کنید مکانی را انتخاب کنید که در خیابان اصلی باشد و افراد زیادی از آنجا عبور کنند این کار باعث جذب و افزایش مشتری میشود، از انتخاب مغازه در محله های کم رفت و آمد و کوچه ها پرهیز کنید، جایی را انتخاب کنید که در اطراف شما مغازه تعمیرات موبایل نباشد و یا اگر هست فاصله زیادی با شما داشته باشد.

برای مثال تصور کنید که قصد تعویض ال سی دی آیفون خود را دارید که شرکت موبایل کمک بهترین و با کیفیت ترین سرویس را برای انجام این کار ارائه میکند. امروزه تلفن های همراه به یکی از وسایل ضروری افراد تبدیل شده اند و می توان گفت تمام افراد جامعه دارای موبایل هستند این امر باعث شده است تا تعمیرات موبایل از بازار کار خوبی برخوردار باشد و علاقه مندان مشتاق باشند تا در دوره های آموزش تعمیرات موبایل شرکت کنند. از طرفی در ایران تکنسین حرفهای تعمیرات موبایل به اندازه کافی وجود ندارد و این باعث شده این حرفه چه در شاخه نرمافزار و چه سختافزار پرسود باشد. ابزارهای مورد نیاز برای تعمیرات موبایل به دو دسته سختافزار و نرمافزار تقسیم میشوند. شما پس از گذراندن دوره آموزش تعمیر موبایل نیاز به ابزارهای این تخصص دارید. در توضیح میکروفون نیز باید بگوییم که هنگامی که ما صدا را به وسیله آی سی صوت می شنویم، صدای ما از طریق میکروفون خوانده شده سپس به فرکانسهای دیجیتال تبدیل و پس از آن ارسال می شود.

شما میتوانید با هزینه بین ۲ تا ۳ میلیون در این دوره شرکت کنید و مدرک پایاندوره معتبر آن را کسب کنید. آموزش تعمیرات موبایل آنلاین برای علاقه مندانی که در شهرهای مختلف زندگی میکنند و شرایط مسافرت کردن ندارند بسیار مناسب می باشد و تنها کافیست به وسیله اینترنت و کامپیوتر در کلاس های آنلاین در حالی که در منزل هستند شرکت کنند. آیا آموزشگاه برای کارآموزانی که از شهرستان ها شرکت میکنند خوابگاه درنظر گرفته است؟ این بلوک شامل میکروفون، بلندگو و آی سی صوت است که به کمک آی سی صوت شنیدن صدای افراد امکانپذیر میشود و وظیفه آن انتقال اطلاعات آنالوگ به دیجیتال و برعکس می باشد. تعمیرات نرمافزاری موبایل شامل مواردی مانند هنگ کردن گوشی، بالا نیامدن گوشی، ویروسی شدن گوشی، نصب نشدن نرمافزار و اپلیکیشن و … قطعاتی که مربوط به این بلک هستند معمولاً در قسمت میانی و پایین برد قرار دارند که شامل واحدهایی نظیر آی سی بلوتوث، آی سی شارژ، آی سی پاور، آی سی CPU، آی سی FM، آی سی های حافظه ای می باشد. روش دیگر اینکه در سایتهای خدماتی که از مشاغل فنی حمایت می کنند ثبت نام کنید و به عنوان یک تعمیرکار موبایل خودتان را معرفی کنید.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد آموزش تعمیرات موبایل کامتک لطفا به بازدید از وب سایت ما.