NFL بازی Ravens-Steelers را به روز چهارشنبه هل می دهد: گزارش

محتوای مقاله

لیگ ملی فوتبال (NFL) بار دیگر یک بازی بین بالتیمور ریونز و پیتسبورگ استیلرز بدون شکست را به تأخیر انداخت و آن را از سه شنبه تا چهارشنبه تحت فشار قرار داد ، زیرا لیگ با تست های مثبت COVID-19 روبرو شد.

بازی بین دو رقیب دسته ای در ابتدا برای مسابقات روز شکرگذاری NFL برگزار می شد اما اولین بار به یکشنبه و سپس به سه شنبه موکول شد – زیرا چندین بازیکن Ravens در لیست ذخیره / COVID خود قرار گرفتند.

به گفته لیگ ، این بازی در ساعت 3:40 بعد از ظهر روز چهارشنبه برگزار می شود ، تاخیر در دو بازی هفته 13 بین فولاد و تیم فوتبال واشنگتن و دالاس کابویز و ریونز را به تأخیر می اندازد.

NFL گفت: “این تصمیمات با احتیاط فراوان برای اطمینان از سلامتی و ایمنی بازیکنان ، مربیان و پرسنل روز بازی و با مشورت با متخصصان پزشکی گرفته شده است.”

ما عذرخواهی می کنیم ، اما بارگیری این فیلم ناموفق است.

https://www.youtube.com/watch؟v=cDB-fnYilMw

CBS Sports گزارش داد ، از جمله لامار جکسون ، مهاجم لیگ MVP در لیگ ، از روز یکشنبه دوازده بازیکن و هشت عضو تیم بالتیمور از نظر COVID-19 مثبت بودند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>