پلیس انگلیس 155 نفر را در اعتراضات ضد قفل در لندن دستگیر کرد

محتوای مقاله

لندن – پلیس در لندن روز شنبه گفت كه آنها تلاش كرده اند تا اعتراضات ضد قفل و ضد واكسن را متلاشی كنند ، 155 دستگیر داشته اند.

پلیس گفت که این دستگیری ها برای جرائم مختلف از جمله حمله به یک افسر پلیس ، داشتن مواد مخدر و نقض محدودیت های ویروس کرونا انجام شده است. قفل فعلی انگلیس در تاریخ 2 دسامبر به پایان می رسد.

پیش از این پلیس در تعدادی از خیابان های مرکز خرید West End در مرکز لندن صف کشیده بود و با جمعیت معترض در پارک جیمز ، نزدیک وست مینستر روبرو شد. گروههای مخالف واکسن COVID-19 به معترضان ضد قفل قفل پیوستند.

ما عذرخواهی می کنیم ، اما بارگیری این فیلم ناموفق است.

https://www.youtube.com/watch؟v=1vYLVocVCiM

یک افسر پلیس معترضین را که در بالای تابلوهایی با عنوان “دفاع از آزادی ، دفاع از بشریت” ، “دیگر دروغ ، ماسک و قفل دیگر وجود ندارد” تخمین زد که 300 تا 400 نفر است.

پلیس متروپولیتن لندن گفت آنها مربیان پر از افرادی را که می خواستند به تظاهرات بپیوندند رهگیری و برگردانده اند.

سرپرست ارشد استوارت بل در بیانیه گفت: “برنامه پلیس ما تا عصر ادامه خواهد یافت و من از همه کسانی که هنوز پراکنده نشده اند می خواهم به خانه خود بروند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>