رئیس Moderna می گوید کانادا نزدیک به 20 میلیون دوز واکسن است

محتوای مقاله

OTTAWA – رئیس واکسن سازنده آمریکایی Moderna می گوید کانادا برای دریافت 20 میلیون دوز واکسن COVID-19 که از قبل سفارش داده شده است ، در نزدیکی خط مقدم قرار دارد.

نوبر آفیان امروز این ارزیابی را در مصاحبه با رزماری بارتون زنده از CBC ارائه داد.

اظهارات آفیان در حالی است که هفته گذشته دولت ترودو به دلیل توانایی در تزریق واکسن به موقع به کانادایی ها مورد انتقاد قرار گرفته است.

ما عذرخواهی می کنیم ، اما بارگیری این فیلم ناموفق است.

https://www.youtube.com/watch؟v=6tj4V5xlfeQ

نخست وزیر جاستین ترودو هنگامی که گفت کانادایی ها برای واکسیناسیون COVID-19 باید کمی صبر کنند زیرا اولین دوزهای خطوط تولید در کشورهایی که تولید می شوند استفاده می شود ، طوفان آتش ایجاد کرد.

از افعیان سال شد که آیا این واقعیت که کانادا متعهد به پیش خرید دوزهای خود قبل از سایر حوزه های قضایی است ، به این معنی است که ابتدا محصولات خود را تأمین می کند.

عفیان تأیید کرد که این مورد بود.

ما عذرخواهی می کنیم ، اما بارگیری این فیلم ناموفق است.

https://www.youtube.com/watch؟v=YFxHSBCxAh8

وی گفت: “افرادی كه مایلند زودتر از موعد و با اثبات حتی كمتر اثرگذاری ، به میزان تامینی كه مایل به ثبت نام هستند اطمینان حاصل كنند.”

“در مورد کانادا ، این تعداد حدود 20 میلیون دوز است. اما دولت کانادا نیز مانند دیگران توانایی افزایش این مبلغ را برای خود محفوظ داشته است. و این بحث ها ادامه دارد. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>