بسته بندی ها خرس ها را پشت 4 TD های راجرز خرد می کنند

محتوای مقاله ادامه داشت

راجرز داونده آدامز را برای یك ضربه 12 یاردی در امتیاز 7:22 دقیقه کوارتر اول به ثمر رساند ، ششمین بازی متوالی آدامز یک ضربه محکم به دست آورد. پس از اینکه قاهره سانتوس شیکاگو را با یک گل زمینی 27 یاردی بدست آورد ، گرین بی در اولین بازی کوارتر دوم نتیجه 14-3 را به ثمر رساند ، راجرز مارسدس لوئیس را برای یک امتیاز 5 یاردی یافت.

قبل از اینکه راجرز پاس 2 متری تاچ به آلن لازارد را بدست آورد ، Packers نزدیک به هشت دقیقه از مالکیت بعدی خود را ذوب کرد. سپس Za’Darius Smith Trubisky را اخراج کرد و منجر به امتیاز پرستون اسمیت شد.

تروبیسکی 19 ثانیه قبل از پایان نیمه اول با آلن رابینسون برای یک زمین بازی 1 متری در ارتباط بود تا نتیجه نیمه اول گرین بی را به 27-10 برساند. اما Packers در کوارتر سوم با اعتصاب 39 یاردی گل راجرز به روبرت تونیان و مسابقه تاچ داود 13 یاردی جامال ویلیامز هرگونه تعلیق را به پایان رساند.

تروبیسکی پاس های سه ماهه چهارم چهارم را به روبینسون و 3 یارد به دیوید مونتگومری شلیک کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>