با کم شدن گزینه های قانونی ترامپ ، جمهوری خواهان به انتقال بایدن روی می آورند

محتوای مقاله ادامه داشت

ما عذرخواهی می کنیم ، اما بارگیری این فیلم ناموفق است.

https://www.youtube.com/watch؟v=IXHoVfvvGfE

ترامپ از مصاحبه خود در کانال “فاکس نیوز یکشنبه” برای تکرار ادعاهایی که بدون دلیل در مورد تقلب گسترده در انتخابات مطرح کرده استفاده کرد ، ادعاهایی که توسط قضات زیادی رد شده است.

اما وی ابراز تردید در مورد اینکه آیا دادگاه عالی تجدیدنظر در مورد پرونده هایی را که تیم وی تحت فشار قرار داده است ، استماع می کند.

ترامپ در مورد چالش های حقوقی خود گفت: “ما باید خیلی سریع حرکت کنیم” ، در حالی که حاضر به ارائه تاریخ مشخصی نیست که گزینه های خود را تمام شده ارزیابی کند.

وی گفت که به مبارزه با نتایج انتخابات ادامه خواهد داد و گفت: “ذهن من در عرض شش ماه تغییر نخواهد کرد.”

ما عذرخواهی می کنیم ، اما بارگیری این فیلم ناموفق است.

https://www.youtube.com/watch؟v=1lfDyxtVWZs

ترامپ هفته گذشته در نزدیکترین امتیاز خود گفت که اگر بایدن هنگام برپایی مجوز کالج انتخابات برای برآورد نتایج از 14 دسامبر ، به برنده احراز شود ، کاخ سفید را ترک خواهد کرد.

بایدن در انتخابات ریاست جمهوری با 306 رأی هیأت انتخاباتی – بیش از 270 مورد لازم – به 232 رأی ترامپ پیروز شد. بایدن همچنین با بیش از 6 میلیون رأی گیری در رأی مردم ، ترامپ را رهبری می کند.

ترامپ تاکنون از پذیرفتن امتناع کرده است ، در حالی که تیم مبارزات انتخاباتی و حقوقی وی دهها پرونده قضایی را با عدم قانع کردن قضات در مورد بی نظمی در انتخابات در ایالتهایی از جمله میشیگان ، جورجیا ، آریزونا و نوادا ، که همه برای پیروزی بایدن مهم هستند ، از دست داده اند.

در آخرین ضربه قانونی به تیم ترامپ ، دادگاه تجدیدنظر فدرال روز جمعه تلاش برای جلوگیری از اعلام برنده شدن در بایدیل در پنسیلوانیا را رد کرد.

بازشماری آرا in در بزرگترین شهرستان ویسکانسین که توسط مبارزات انتخاباتی ترامپ خواسته و پرداخت شده بود ، روز جمعه با کسب رای بایدن پایان یافت.

ما عذرخواهی می کنیم ، اما بارگیری این فیلم ناموفق است.

https://www.youtube.com/watch؟v=IjjHOGlTUsA

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>