بایدن از تیمی برای هدایت سیاست خارجی ایالات متحده نام می برد ، میشیگان پیروزی بایدن را تأیید می کند

محتوای مقاله ادامه داشت

رئیس ناتو و یک مقام ارشد اتحادیه اروپا ، روز دوشنبه در تماس های تلفنی با بایدن ، وی را به بازسازی روابط بین اقیانوس اطلس و دیدار با متحدان اروپایی واشنگتن در سال آینده دعوت کرد.

ما عذرخواهی می کنیم ، اما بارگیری این ویدیو انجام نشد.

https://www.youtube.com/watch؟v=uINDXpcBVvU

بایدن با نامگذاری الخاندرو مایورکاس ، وکیل متولد کوبا ، به عنوان رئیس وزارت امنیت داخلی گامی در جهت تغییر سیاستهای تندروی مهاجرت ترامپ برداشت.

در صورت تأیید سنا ، مایوركاس به عنوان اولین رهبر متولد خارج از كشور كه ​​پس از حملات 11 سپتامبر 2001 به ایالات متحده ایجاد شد ، تبدیل می شود. مایورکاس به عنوان معاون وزیر خود در دولت اوباما خدمت می کرد.

در همین حال ، ترامپ بارها در نبرد قانونی مداوم خود برای لغو نتایج انتخابات در رشته ای از ایالت های میدان نبرد و جلوگیری از سوگند شدن بایدن ، شکست خورده است.

پس از رای گیری در میشیگان ، پنسیلوانیا به دنبال تأیید برنده شدن بایدن بود.

بایدن با بیش از 150،000 رأی یا تقریباً 3 درصد از آرا in ، ترامپ را در میشیگان شکست داد و برای تأیید شمارش آرا ، هیئت رئیسه انتخابات احتیاج دارد.

نورمن شینکل ، یکی از دو جمهوریخواه در هیئت چهار عضو میشیگان ، پیشنهاد کرده بود که به دلیل بی نظمی های فنی که ممکن است بر چند صد رأی در یک ایالت تأثیر بگذارد ، موکول به تأخیر انداختن گواهینامه را ترجیح می دهد. وی در رای گیری روز دوشنبه رای ممتنع داد.

معرفی انواع گیاه آپارتمانی سایه دوست
مطلب جدید پیشنهادی

آرون ون لانگولده ، دیگر جمهوریخواه هیئت مدیره ، طی جلسه روز دوشنبه بارها و بارها گفت که هیچ نشانه ای در قانون نمی بیند که هیئت مدیره گزینه ای غیر از تأیید نتایج ارسالی به خود دارد. وان لانگولده گفت: “وظیفه ما بسیار ساده است و این وظیفه ماست.” او به گواهینامه رأی داد که این امتیاز 3 بر صفر گذشت.