بانک های فدرال از بودجه بیشتری برای دامداران ، تولید کنندگان مرغ و تخم مرغ که از معاملات تجارت آزاد متضرر شده اند ، رونمایی کردند

محتوای مقاله

اتاوا – کشاورزان تخم مرغ و مرغ کانادایی که به دلیل دو توافق نامه تجارت آزاد اخیر سهم بازار داخلی خود را از دست داده اند ، به 691 میلیون دلار پول نقد فدرال دسترسی خواهند داشت.

وزیر کشاورزی ماری کلود بیبو روز شنبه در یک کنفرانس خبری مجازی بودجه مورد انتظار را اعلام کرد.

این پول به دنبال مبلغی معادل 1.75 میلیارد دلار برای بخش های لبنی است كه به معاملات تجارت آزاد با اروپا و كشورهای حاشیه اقیانوس آرام منعقد شده است.

این وجوه قرار بود طی هشت سال جریان داشته باشد و اولین پرداخت 345 میلیون دلاری سال گذشته ارسال شد.

اما روز شنبه بیبو برنامه ای را برای پرداخت های باقیمانده اعلام کرد که در طی سه سال پول تخصیص داده می شود.

ما عذرخواهی می کنیم ، اما بارگیری این فیلم ناموفق است.

https://www.youtube.com/watch؟v=YFxHSBCxAh8

صنایع لبنی ، مرغ و تخم مرغ در کانادا برای اطمینان از درآمد ثابت برای کشاورزان در این بخش تنظیم شده است ، اما شرکای تجاری خارجی کانادا معتقدند که این سیستم حمایت گرایانه است.

این امر باعث شده است که این سه صنعت در سه معامله تجاری جداگانه کانادا در سالهای اخیر – CETA ، توافقنامه مشارکت جامع و ترانس اقیانوس آرام (CPTPP) و توافق نامه تجارت کانادا – ایالات متحده – مکزیک (CUSMA) به عنوان یک نقطه مهم در سه معامله شناخته شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>